• Sukces Karoliny

• Nasza uczennica Karolina Chrobot zajęła I miejsce w II Wielkopolskim Konkursie Plastycznym " Barwy Powstania". Celem konkursu jest promocja Powstania Wielkopolskiego wśród dzieci i młodzieży. Gratulujemy sukcesu!

• Co przyniesie rok 2024?

• Uczniowie klasy 2b zastanawiali się, co ich czeka w nowym roku. Spisane postanowienia noworoczne, jednoznacznie wskazują... To będzie strasznie fajny rok!

• PASJA MICHAŁA

• Pasją Michała Urbańskiego z klasy 4a jest piłka nożna. Grę rozpoczął jako trzylatek w tzw. Football Baby. Od wiosny 2017 roku Michał kontynuował grę już jako początkujący piłkarz Football Academy Leszno. W pewnym okresie Michał na mniej więcej rok został zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa Leszno w której miał okazję po treningach selekcyjnych dostać się do kadry Polski tej Akademii. W 2022 roku Michał ponownie został zawodnikiem FA Leszno i tak jest do tej chwili.
            We wrześniu 2023 roku Michałowi udało się również dostać powołanie do kadry południowy-zachód Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W Football Academy Michał również ma zaszczyt być powoływany do kadry Polski (z grona co najmniej 500 zawodników w jego roczniku), gdzie uczestniczy w turniejach oraz zgrupowaniach.  Oprócz tego Michał często uczestniczy w turniejach, rozgrywkach oraz meczach ligowych jego klubowej drużyny odbywających się w soboty i niedziele, niekiedy są to turnieje dwu a czasami trzy dniowe (do piątku do niedzieli) . Do tego dochodzą treningi w ciągu tygodnia, letnie obozy sportowe, więc zajęć nie brakuje. Poświęcenie sporej ilości czasu na treningi i turnieje nie zwalnia go jednak z chodzenia do szkoły i nauki, gdzie często po powrocie z turnieju czy treningu, nawet o dość późnej porze musi odrobić lekcje oraz pouczyć się.