• PROCEDURA UZYSKANIA KARTY ROWEROWEJ

Uzyskanie karty rowerowej wymaga postępowania zgodnie z poniższą procedurą:

1. Do egzaminu na kartę rowerową może przystąpić osoba, która:

• nie później niż w dniu egzaminu ukończyła 10 lat

2. Uczeń pobiera u nauczyciela techniki (lub samodzielnie drukuje) Arkusz zaliczeń ucznia, w którym:

• wypełnia czytelnie swoje dane osobowe
          • uzyskuje podpis (zgodę) rodzica lub prawnego opiekuna
          • uzyskuje podpis (zgodę) nauczyciela wychowawcy
          • oddaje nauczycielowi techniki (nie później niż tydzień przed terminem egzaminu teoretycznego) wypełniony Arkusz zaliczeń ucznia oraz aktualne zdjęcie legitymacyjne (podpisane z tyłu imieniem, nazwiskiem i klasą)

3. Na zajęciach techniki przystępuje do egzaminu teoretycznego w terminie ustalonym przez nauczyciela.

4. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego, przystępuje do egzaminu praktycznego z jazdy na własnym lub pożyczonym rowerze w miasteczku rowerowym przy Szkole Podstawowej nr 12 w Lesznie.

5. Po pozytywnym zdaniu egzaminu zgłasza się do sekretariatu szkoły po odbiór karty rowerowej.