• Konkurs "Born to perform"

• Konkurs "Born to perform" już na stałe wpisał się do kalendarza kulturalnych imprez Leszna. 25 listopada 2022 r. na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się finaliści, którzy śpiewali piosenki w języku angielskim. Poradzili sobie doskonale, a jurorzy nie mieli łatwego zadania.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 10 oraz wspólnie z Liceum Ogólnokształcące w Lesznie. Uczestnicy podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII. W każdej z nich wręczono wyróżnienia oraz nagrody laureatom trzech pierwszych miejsc.

Nagrody wyróżnionym i laureatom wręczały wicedyrektor I LO Dorota Pietrowicz oraz wicedyrektor SP nr 10 Aldona Gołębiewska.

Miło nam poinformować, że nasze wspaniałe artystki zajęły bardzo dobre lokaty w tymże konkursie.

III miejsce w swojej kategorii zajęła Diana Onishchuk  z klasy 5B,
            natomiast Emilka Drozdowska z klasy 6A kolejny raz została laureatką i otrzymała w tym roku wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.