• Spotkanie klasy 1a z ratownikami WOPR

• Dnia 31 marca w klasie 1a odbyło się spotkanie z ratownikami WOPR. Celem spotkania była nauka prawidłowego i bezpiecznego zachowania się nad wodą. Uczniowie mieli okazję obejrzeć strój ratownika i wysłuchać wiele cennych informacji. Dowiedzieli się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Najdzielniejsi uczniowie próbowali sami udzielać pierwszej pomocy na fontomach. Przypomnieli sobie numery telefonów alarmowych, nauczyły się wierszyka oraz wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do ratowania komuś życia. To była dla nich cenna lekcja.

• Dzień bez plecaka

• Takiego dnia dawno w naszej szkole nie było. I to wcale nie prima aprilis. Wszystko dzięki zaangażowaniu uczniów, którzy chętnie włączyli się w zaproponowaną przez Samorząd Uczniowski akcję ph. "Dzień bez plecaka". Kreatywność uczniów przerosła nasze oczekiwania. Zapraszamy do galerii, a sami się przekonacie.