Osiągnięcia uczniów
ROK SZKOLNY 2021/2022
- Franciszek Kołodziej kl. III a zajął I miejsce w szkolnym konkursie " Mistrz Pięknego Czytania"
- Antonina Ostach kl. 8c - reprezentowała szkołę i osiągnęła bardzo dobry wynik w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.
- Karolina Chrobot kl. V a zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Powstanie Wielkopolskie - historia mojej rodziny, historia mojej miejscowości".
- Wiktoria Chruszcz 8a, Oliwia Wolna 7d, i Dominik Sierociński 5b zajęli III miejsce w naukach przyrodniczych w II Międzynarodowym Konkursie „Odkrywaj świat z Marią Skłodowską Curie” w SP3.
- Zastęp „WATAHA” z 18 LDH zdobył I miejsce w Ogólnopolskiej Grze Terenowej: „Operacji Lotniczej Freston 26/27. XII.1944r.” - organizowanej na cześć Bohaterom II Wojny Światowej - CICHOCIEMNYM.
ROK SZKOLNY 2020/2021
• Amelia Witczak - II miejsce w X Miejskim Konkursie Krasomówczym online.
• Kinga Zaremba - III miejsce w X Miejskim Konkursie Krasomówczym online.
• Zofia Hajndrych - laureatka XXIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.
• Zofia Hajndrych - I miejsce w konkursie Życzliwość dnia codziennego.
• Joanna Górczak - I miejsce w Konkursie Plastycznym " Jaki chcę być, gdy dorosnę - wzorzec dobrego człowieka".
• Lena Krajs - II miejsce w Konkursie Plastycznym " Jaki chcę być, gdy dorosnę - wzorzec dobrego człowieka".
• Marcin Tkacz - Bieg Mikołajkowy udział w akcji charytatywnej Nasz Dom Nasz Świat.
• Oliwier Lupa - I miejsce klas I w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Anna Zajdowicz - II miejsce klas I w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Marta Bąk - III miejsce klas I w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Maja Olszak - I miejsce klas II w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Wojciech Ćwikła - II miejsce klas II w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Katarzyna Meissner - III miejsce klas II w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Marika Nowak - I miejsce klas III w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Nicola Wojciechowska - II miejsce klas III w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Wiktoria Duda - III miejsce klas III w Konkursie Plastycznym Polska - Moja Ojczyzna.
• Zuzanna Bura - I miejsce klas I - III w Szkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Szkoła Pamięta.
• Dariusz Szkudlarek - I miejsce klas IV - VI w Szkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Szkoła Pamięta.
• Dominik i Kacper Sierocińscy - I miejsce (duety) w Szkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Szkoła Pamięta.
• Szymon Gąsior - I miejsce klas III - V w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Kamil Baczyński - II miejsce klas III - V w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Aleksandra Wójcik i Amelia Bieńczak - III miejsce klas III - V w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Jakub Juskowiak - I miejsce klas VI - VIII w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Ewa Grzegorzewska - II miejsce klas VI - VIII w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Filip Wojszczyk - III miejsce klas VI - VIII w Konkursie Wiedzy o Patronie św. Janie Pawle II.
• Zofia Grygier i Olga Witek - I miejsce klas I - III w Konkursie Plastycznym " Patron mojej Szkoły ".
• Antonina Rutkiewicz i Zuzanna Bura - II miejsce klas I - III w Konkursie Plastycznym " Patron mojej Szkoły ".
• Karolina Kuta i Sonia Andrzejewska - III miejsce klas I - III w Konkursie Plastycznym " Patron mojej Szkoły ".
• Zofia Kowalczyk - awans do finału konkursu " Muzyka nie zna granic ".
• Zofia Kowalczyk - 1 miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
• Oliwier Rutkiewicz - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
• Aleksandra Wójcik - 1 miejsce w Konkursie " Ilustracja polskiego przysłowia".
• Jakub Piechowski - 2 miejsce w Konkursie " Ilustracja polskiego przysłowia".
• Małgorzata Wójcik - 3 miejsce w Konkursie " Ilustracja polskiego przysłowia".
• Sonia Andrzejewska - 1 miejsce klas 1 w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
• Olga Witek - 1 miejsce klas 2 w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
• Julia Dembinska - 1 miejsce klas 3 w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
• Adam Młocek - wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie " Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać
wolontariuszem ".
• Emilia Drozdowska - 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ułańskiej w Rydzynie.
• Maksymilian Witek - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ułańskiej w Rydzynie.
ROK SZKOLNY 2019/2020
- Rafał Potoczny - III miejsce w kategorii młodzik w Indywidualnym Pucharze Polski w Speedrowerze.
- Jakub Dłużyński - Król Strzelców III Memoriału Zbigniewa Białasa
- Olaf Bartman - II miejsce w Turnieju Karate Shotokan.
- Aleksandra Andrzejczak, Laura Bartosz, Wiktoria Filipiak, Ewa Grzegorzewska, Vanessa Muszyńska, Michalina Nowak, Aleksandra Nowicka, Wiktoria Plucińska, Andżelika Wojciak, Michalina Ziemlińska - III miejsce w III Turnieju Piłki Siatkowej imienia Gizeli Gorzelany-Jaskuły.
- Anna Ratajczak - II miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim BORN TO PERFORM w kategorii klas I-III.
- Magdalena Piecuch - II miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki e Języku Angielskim BORN TO PERFORM w kategorii klas IV-V.
- Aleksandra Łubianka - III miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim BORN TO PERFORM w kategorii klas I-III.
- Zofia Kowalczyk - III miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim BORN TO PERFORM w kategorii klas VII-VIII.
- Adrian Szłapka - III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym " Nasze Bezpieczeństwo " w kategorii klas V.
- Krzysztof Chwierot - III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym " Nasze Bezpieczeństwo " w kategorii klas I.
- Aleksandra Nowicka, Laura Bartosz, Wiktoria Graja, Ewa Grzegorzewska, Zuzanna Łata, Michalina Nowak, Vanessa Muszyńska, Andżela Wojciak - IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Leszna w siatkówce dziewcząt.
- Maja Olszak - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Leszno dawniej i dzis" w kategorii klas pierwszych.
- Małgorzata Wójcik - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Leszno dawniej i dziś " w kategorii klas pierwszych.
- Aleksandra Wójcik - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Leszno dawniej i dziś " w katwgorii klas drugich.
- Aleksandra Nowicka, Eryk Chwastyniak i Marcin Stachowski - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
- Magdalena Bagińska, Maja Frąckowiak, Maja Piechowska, Weronika Majorek, Wiktoria Merta, Wiktoria Hoffmann, Zofia Krukowska, Monika Konopka, Amelia Witczak, Katarzyna Górczak, Amelia Lajzner i Julia Kurpisz - IV miejsce w Igrzyskach Dzieci Klas VI Miasta Leszna w Siatkówce Dziewcząt.
- Jakub Dłużyński, Kacper Kowalski, Oliwier Kapsa, Jakub Łukaszczyk, Tobiasz Stawinski, Bartosz Szymkowiak, Eryk Wełniak, Eryk Chwastyniak, Maciej Banasiak, Kacper Doliński i Filip Krakowiak - II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Miasta Leszna w Koszykówce Chłopców.
- Ekologiczny Kącik - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie w ramach projektu Działaj z imPETem.
ROK SZKOLNY 2018/2019
- Emilia Nowak - II miejsce w programie MAM TALENT.
- Rafał Potoczny - I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Speedrowerze w kategorii Żaków U 12.
- Michalina Ziemlińska - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego o Puchar Wójta Gminy Suchy Las w Judo.
• Ewa Grzegorzewska - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Kaligraficznym z okazji 99 rocznicy powrotu Leszna do Polski.
- Małgorzata Buler - I miejsce na XV Jubileuszowym Turnieju Karate o Puchar Kostrzyńskiego Samorządu w kategorii Kata Indywidualnym Juniorek Młodszych.
- Małgorzata Buler - III miejsce na XV Jubileuszowym Turnieju Karate o Puchar Kostrzyńskiego Samorządu w kategorii Kumite Indywidualnym Juniorek Młodszych.
- Małgorzata Buler - I miejsce w XVI turnieju Zduny Karate Cup 2018 o Puchar Burmistrza Zdun
w kata indywidualnym juniorek młodszych.
• Maja Frąckowiak - II miejsce w Miejskim Finale Konkursu Piosenki w Języku Angielskim BORN
TO PERFORM w kategorii klas 4-5.
• Emilia Nowak - II miejsce w finale programu TVN Mam Talent.
• Anna Ratajczak - I miejsce w konkursie recytatorskim "Niepodlegla w poezji" w kategorii klas I-III.
• Oliwier Rutkiewicz - I miejsce w konkursie recytatorskim "Niepodległa w poezji" w kategorii klas IV-VI.
• Aleksandra Błaszkowska - III miejsce w konkursie recytatorskim "Niepodległa w poezji" w kategorii klas VII-VIII.
• Wiktoria Chruszcz - I miejsce w konkursie plastyczno-historycznym Lapbook na 100 lecie
odzyskania niepodległości przez Polskę.
• Maria Szymanek, Małgorzata Buler, Agata Jąder, Nicola Dyba i Mikołaj Machałek - III miejsce w VII Miejskim Konkursie Wiedzy o Lesznie.
• Małgorzata Buler - I miejsce w XII Pucharze Wielkopolski w Karate WKF w konkurencji KATA
indywidualne juniorek młodszych.
• Małgorzata Buler - III miejsce w XII Pucharze Wielkopolski w Karate WKF w konkurencji KUMITE indywidualne juniorek młodszych.
• Aleksander Hoffmann - I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Taekwon-do ITF.
• Wiktoria Hoffmfnn - I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Taekwon-do ITF.
• Eryk Juszczak - III miejsce w Mistrzostwach Polski Futsalu w kategorii U-12.
ROK SZKOLNY 2017/2018
- Małgorzata Buler - III miejsce w VI Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży w konkurencji kata indywidualne dziewcząt.
- Małgorzata Buler - III miejsce w VI Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt.
- Aleksander Hoffmann - II miejsce za układy Taekwondo kadetów na turnieju w Mińsku Mazowieckim.
- Aleksander Hoffmann - III miejsce za walki Semi - Hogo kadetów na turnieju w Mińsku Mazowieckim.
- Kacper Sieracki, Eryk Wełniak, Eryk Juszczak, Kacper Rachuta,Tobiasz Stawinski, Jakub Łukaszczyk, Maciej Banasiak i Oskar Frontczak - VI miejsce w Halowej Piłce Nożnej Igrzysk Dzieci.
- Sonia Bilińska, Aleksandra Nowicka, Zofia Kowalczyk, Michalina Nowak, Oliwia Skrzypek, Wiktoria Bieńczak, Michalina Bródka i Zofia Nowak - IV miejsce w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt Igrzysk Dzieci.
- Oliwia Kempa, Edyta Hamerska, Sonia Bilińska, Zuzanna Filipiak, Wojciech Wujczak, Oliwier Toczek, Kacper Rozwalka i Mateusz Wujczak - III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Podstawowych w Kręglarstwie Klasycznym.
- Wojciech Wujczak - II miejsce w turnieju indywidualnym "jednego rzutu" w Kręglarstwie Klasycznym.
- Jakub Dłużyński - MVP campu Powidz organizowanego przez koszykarza NBA Marcina Gortata.
- Sonia Bilińska - udział w programie telewizyjnym TVN Mali Giganci.
- Wiktoria Bieńczak - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w pływaniu dzieci rocznik 2007 na dystansie 50 metrów stylwm grzbietowym.
- Wiktoria Hoffmann - I miejsce w Otwartym Pucharze Polski w Taekwondo w konkurencji Układy, I miejsce w konkurencji Techniki Specjalne, II miejsce w konkurencji Walki Soft oraz III miejsce w konkurencji Walki Semi - Hugo.
- Julia Tomczak - II miejsce w Turnieju Tańca XXIV Polish Open Championshio Freestyle 2017 w Twardogórze.
- Aleksander Hoffmann - III miejsce w konkurencji Układy Formalne Kadetów w Mistrzostwach Polski Zachodniej w Taekwondo oraz dwa II miejsca w Otwartym Pucharze Polski Taekwondo.
- Furmaniak Emilia, Piecuch Magda oraz Śliwińska Nadia - I miejsce w Miejskim Konkursie BORN TO PERFORM w kategorii klas 1-3.
- Emilia Nowak - III miejsce Miejskim Konkursie BORN TO PERFORM w kategorii klas 4-5.
- Sonia Bilińska - nominacja do finału XXIV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.
- Emilia Nowak - Grand Prix w XIII Talent Show w Śremie.
- Emilia Nowak - głowna nagroda wPrzeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej " Na szlaku".
- Emilia Nowak - I miejsce w Konkursie " Leszno Rozwiń Skrzydła".
- Emilia Nowak - I miejsce w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Lipnie.
- Sonia Bilińska - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Lipnie.
- Duet Fermata - Emilia Nowak i Sonia Bilińska - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Lipnie w kategorii zespoły.
- Emilia Nowak - GRAND PRIX X Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Siedlisku
- Sonia Bilińska - III miejsce w XVIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek BRZESKIE KOLĘDOWANIE
- Emilia Nowak - GRAND PRIX XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Lwówku
- Julia Siecińska, Maja Zaborowska i Aleksandra Nowicka - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
- Marcin Meissner, Jakub Nadolny i Maja Mikołajczak - laureaci Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas IV.
- Julia Tomczak, Wiktoria Senftleben i Krystian Rutkiewicz - III miejsce w konkursie " Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej".
- Sonia Bilińska - laureatka festiwalu piosenki " Muzyka nie zna granic".
- Zofia Hajndrych - I miejsce w szkolnym konkursie pt."Palma Wielkanocna".
- Adrian Szłapka i Krzysztof Myszuk - II miejsce w szkolnym konkursie pt." Palma Wielkanocna".
- Alicja Kłodzińska, Ignacy Wilczkowiak, Aleks Maćkowiak i Wojciech Grygier - III miejsce w szkolnym konkursie pt."Palma Wielkanocna".
- Jakub Dłużyński, Mikołaj Tomkowiak, Eryk Wełniak, Oliwier Kapsa, Maciej Banasiak, Bartosz Szymkowiak, Jakub Łukaszczyk, Tobiasz Stawinski, Jakub Skwarczyński, Fabian Rożyński, Kacper Rachuta i Jan Paradowski - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Podatawowych w koszykówce chłopców.
- Amelia Bieńczak, Jędrzej Mincha, Maja Piechowska - zwycięzcy konkursu "Najładniejsza ozdoba wielkanocna".
- Wiktoria Filipiak, Anna Łaszczyńska, Dobrochna Szafraniak, Karolina Hoffmann, Angelika Wojciak, Laura Bartosz, Aleksandra Nowicka, Maja Zaborowska, Zuzanna Rosik i Maria Szymanek - IV miejsce w Mistrzostwach Maista Leszna Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt.
- Michalina Ziemlińska - I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Judo.
- Krzysztof Waszak, Kacper Ratajczak, Oliwier Toczek, Kacper Sieracki, Jan Paradowski - III miejsce w eliminacjach miejskich IX Edycji Wielkopolskiego Turnieju Orlik 2018 w Koszykówce 3x3 Chłopców.
- Sonia Bilińska, Emilia Nowak - laureatki Konkursu Wokalnego Przebój z Jajem w Świdnicy.
- Emilia Nowak - I miejsce w XV Międzynarodowym Festiwalu Twórczości " Kalejdoskop Talentów Wiosna 2018 ".
- Aleksandra Nowicka, Eryk Wełniak, Ewa Grzegorzewska i Patryk Zamojski - III miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego".
- Aleksander Hoffmann - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Taekwon-do.
- Wiktoria Hoffmann - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Taekwon-do.
- Nicolas Wiśniewski - I miejsce w VII Leszczyńskich Mistrzostwach w Informatyce.
- Małgorzata Buler - III miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim.
- Wiktoria Bieńczak - I miejsce w Mistrzostwach Leszna Uczniów Klas IV w Pływaniu.
ROK SZKOLNY 2016/2017
- Małgorzata Buler - I miejsce w V Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kobylina w Kumite Indywidualnym Dziewcząt.
- Wiktor Staniewski - I miejsce w kategorii D 3 X Real 64-sto Ciesiółka Auto Group MTB Maraton w kolarstwie górskim.
- Małgorzata Buler - II miejsce w V Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kobylina w Fuku - Go Dziewcząt.
- Emilia Nowak - II miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej w Śmiglu.
- Sonia Bilińska - wyróżnienie w X Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej Carmen Deo w Śmiglu.
- Emilia Nowak - I miejsce w IV Przeglądzie Piosenki Religijnej "RYBAK" w Jaraczewie.
- Emilia Nowak - II miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "VOCALIADA" w Dobrzycy.
- Emilia Nowak - nagroda specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu w II Konkursie Piosenki Małolata Stowarzyszenia Galiarda i Klubu Raszyn w Poznaniu.
- Wiktoria Chruszcz - III miejsce w IV Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim Born To Perform.
- Sonia Bilińska - I miejsce w IV Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim Born To Perform.
- Aleksandra Karpińska, Natalia Siecińska, Mikołaj Machałek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym " Polska pod rządami królów elekcyjnych".
- Oliwia Skrzypek - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Pływaniu.
- Aleksander Hoffmann - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Pływaniu.
- Emilia Kuncewicz - I miejsce klas I w Konkuesie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Zofia Nowak - I miejsce klas II w Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Wiktoria Bieńczak - I miejsce klas III w Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Zofia Hajndrych - II miejsce klas II w Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Julia Witek - II miejsce klas III w Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Kacper Banasiak - III miejsce klas II W Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Patryk Dudziak - III miejsce klas III w Konkursie Bibliotecznym - Jan Brzechwa.
- Katarzyna Górczak - I miejsce w Konkursie na Portret Świętego Mikołaja.
- Emilia Nowak - laureatka XI edycji Talent Show w Śremie.
- Emilia Nowak - laureatka VII Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Łęczycy.
- Sonia Bilińska - uczestniczka programu telewizyjnego TVN Mali Giganci.
- Michalina Nowak - I miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelinctwo.
- Julia Tomczak i Zuzanna Łata - II miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo.
- Wiktoria Sentfleben i Patryk Zamojski - III miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo.
- Marika Tomiczak i Agata Jąder - I miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo - plakat.
- Nicola Dyba - I miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo - komiks.
- Julia Skrzypczak - II miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo - komiks.
- Jan Paradowski - III miejsce w Konkursie plastycznym promującym czytelnictwo - komiks.
- Emilia Nowak - III miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Żegocinie.
- Jakub Dłużyński,Kacper Kowalski,Bartosz Szymkowiak,Oskar Rzakowski,Fabian Rożyński,Kacper Rachuta,Oliwier Toczek,Kacper Ratajczak,Krzysztof Waszak,Kacper Sieracki i Jan Paradowski - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Koszykówce Chłopców.
- Maria Szymanek - III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Culture Corner.
- Maria Jąder - II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Culture Corner.
- Emilia Nowak - I miejsce w konkursie piosenki Przeboje Naszych Rodziców - Góra 2017.
- Emilia Nowak - I miejsce w konkursie piosenki w Lubiniu - Śpiewowisko 2017.
- Sonia Bilińska - III miejsce w konkursie piosenki w Lubiniu - Śpiewowisko 2017.
- Małgorzata Buler,Natalia Siecińska i Kacper Ratajczak - IV miejsce w konkursie Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla uczniów Szkół Podstawowych Miasta Leszna.
- Emilia Nowak - II miejsce w Wolsztyńskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mikrofon Dla Każdego.
- Emilia Nowak - II miejsce w 22 Festiwalu Piosenki w Garbach.
- Emilia Nowak - I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Chojnowie.
- Mateusz Janowicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
- Zofia Hajndrych - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Maja Mikołajczak i Maksymilian Glabiś - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Wiktoria Chruszcz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Oliwia Nowak - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Zofia Krukowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Zuzanna Lisiecka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "WOJSKO POLSKIE W OCZACH DZIECKA" techniką origami płaskie.
-
Aleksander Hoffmann - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Taekwondo.
-
Maria Szymanek,Nicola Dyba,Edyta Hamerska,Oliwia Kempa,Kacper Sieracki,Kacper Ratajczak.Oliwier Toczek.Wojciech Wujczak - III miejsce w Turnieju Kręglarskim Młodzieży Leszczyńskich Szkół Podstawowych.
-
Ewa Grzegorzewska,Małgorzata Glapiak,Wiktoria Plucińska - III miejsce w konkursie pt. " Tropiciele historii ".
-
Uczniowie klasy II A - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu pt." Elementarne zasady bezpieczeństwa" pod patronatem komendanta głównego Policji.
-
Zofia Hajndrych - III miejsce w konkursie plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna pt." Miasta przyszłości".
-
Małgorzata Buler - III miejsce w XXVII Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna.
-
Oliwia Skrzypek - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna klas IV w Pływaniu.
-
Wiktor Staniewski - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna klas IV w Pływaniu.
ROK SZKOLNY 2015/2016
- I miejsce w judo w Międzynarodowych Zawodach X Stadtpokal BUDO - DOJO Furstenwalde 2015 zajęła Michalina Ziemlińska.
- V miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Sztafet Pływackich: Weronika Wojciech, Dobrawa Wojciech,Natalia Ratajczak,Oliwia Kempa,Anna Staniewska,Wiktor Staniewski,Tytus Kaźmierczuk,Mikołaj Tobółka,Marcel Nowak i Mateusz Tobółka.
- I miejsce w XIII Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Kata Indywidualnie zajęła Małgorzata Buler.
- Martyna Kowalewicz-najlepsza zawodniczka Polonii 1912 Leszno w XXIII Turnieju Bokserskim im.Jana Pawlaka.
- Zofia Hajndrych - I miejsce w konkursie plastycznym " W krainie lodu i śniegu".
- Wiktoria Chruszcz - I miejsce w konkursie plastycznym " W krainie lodu i śniegu".
- Nadia Borowczyk - III miejsce w konkursie plastycznym " W krainie lodu i śniegu".
- Zofia Krukowska - II miejsce w konkursie plastycznym " W krainie lodu i śniegu".
- Zuzanna Lisiecka - II miejsce w konkursie plastycznym " W krainie lodu i śniegu".
- Wiktor Basiński - I miejsce w V Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
- Agata Jąder - II miejsce w V Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
- Emilia Nowak - II miejsce w III Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim BORN TO PERFORME.
- Sonia Bilińska - II miejsce w III Miejskim Konkursie Piosenki w Języku Angielskim BORN TO PERFORME.
- V miejsce w Halowych Mistrzostwach Miasta Leszna w Piłce Nożnej Chłopców : Jakub Deluga ,Nikodem Horała ,Nikodem Brychcy ,Tobiasz Chanas ,Jakub Spychała ,Tytus Kaźmierczuk ,Mikołaj Jędrzejewski.
- Sonia Bilińska - II miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek.
- Emilia Nowak - I miejsce w III Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
- Emilia Nowak i Sonia Bilińska - II miejsce w w III Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
- Sonia Bilińska - laureat IX Talent Show.
- Wiktoria Idzikowska - II miejsce w Walentynkowych Mistrzostwach Leszna w Łyżwiarstwie.
- Michał Szymkowiak - I miejsce w Walentynkowych Mistrzostwach Leszna w Łyżwiarstwie.
- Wiktor Basiński - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
- II miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Koszykówce Chłopców - Kacper Rachuta,Kacper Sieracki, Kacper Ratajczak,Oliwier Toczek,Wojciech Wujczak,Dawid Ślebioda,Michał Szymkowiak,Jakub Deluga,Jakub Łabencki i Nikodem Gierusz.
- Sonia Bilińska - II miejsce w Konkursie Piosenki "Śpiewowisko" w Lubinie.
- Nikodem Wolny - III miejsce w VI Miejskim Konkursie Krasomówczym.
- Emilia Nowak - nagroda Dyrektora Domu Kultury w Górze w konkursie Przeboje Naszych Rodziców.
- Sonia Bilińska - I miesjce w konkursie Przeboje Naszych Rodziców w Górze.
- Oliwier Rutkiewicz - I miejsce klas I w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Alex Juszczak - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Jakub Tabor - I miejsce klas II w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Maja Piechowska - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Wiktoria Plucińska - I miejsce klas III w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Krystian Rutkiewicz - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
- Daria Lohmann- II miejsce w Konkursie ZIEMIA WE WSZECHŚWIECIE.
- Wojciech Schiller - III miejsce w Konkursie ZIEMIA WE WSZECHŚWIECIE.
- Wiktor Basiński - Laureat Wielkopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego.
- Martyna Janowska - I miejsce klas I w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Maksymilian Glabiś - wyróżnienie klas I w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Kinga Dudzik - I miejsce klas II w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Wiktoria Bieńczak - wyróżnienie klas II w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Ewa Grzegorzewska - I miejsce klas III w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Helena Piotrowska - wyróżnienie klas III w szkolnym konkursie plastycznym "Pisanka Wielkanocna".
- Marika Dudzik - VI miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodziczek w kręglarstwie klasycznym.
- Dobromir Gmura - Mistrz Ortografii uczniów szkół podstawowych Miasta Leszna.
- I miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Nikodem Horała, Marcel Nowak, Marcel Czerwiński, Jakub Deluga, Michał Szymkowiak i Mikołaj Tobółka.
- Jakub Deluga - III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Leszna w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców.
- Wojciech Schiller - Mistrz Klawiatury uczniów klas V i VI Szkół Podstawowych Miasta Leszna.
- Małgorzata Buler - III miejsce w Grand Prix Karate Polskiej Federacji Karate Sportowego w Kleszczewie.
- Julia Witek - laureatka konkursu " Łąka pełna kwiatów " klas II.
- Wiktor Andrzejewski,Eryk Juszczak,Jakub Kubacki i Kacper Misiak - laureaci konkursu " Łąka pełna kwiatów " klas III.
- Sonia Bilińska - laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli " Muzol ".
- Sonia Bilińska i Emilia Nowak - laureatki Orła Brązowego Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej.
- Emilia Nowak - laureatka X Śremskiego Talent Show.
- Maja Bresińska - wyróżnienie w Wielkopolskim Konkursie Fotograficznym " Początki Państwa Polskiego ".
- Zuzanna Filipiak - wyróżnienie w Wielkopolskim Konkurszi Plastycznym " Znaki Wiary ".
- Wojciech Schiller - III miejsce w V Leszczyńskich Mistrzostwach Miasta Leszna w Informatyce.
- Michalina Ziemlińska - III miejsce w VII Otwartych Mistrzostwach Świdnicy w Judo Dzieci i Młodzików.
- Michalina Ziemlińska - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie.
- Małgorzata Buler - II miejsce w XXVI Leszczyńskich Mistrzostwach Karate.
- Dominik Sieciński - Finalista XX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.
ROK SZKOLNY 2014/2015
- I miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Lesznie pod hasłem " W Lesznie I połowy XX wieku" zajęła drużyna: Mikołaj Machałek, Dominik Sieciński, Eryk Siejka, Maria Szymanek, Dobromir Gmura
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konursie Kangur Matematyczny - Maria Szymanek, Mikołaj Tobółka
- I miejsce w kategorii zespołów wokalnych w II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Lipnie zajęły Sonia Bilińska i Emilia Nowak
- I miejsce w VII Mikołajkowym Turnieju Karate Dzieci zajęła Małgorzata Buler
- II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Śpiewaczym Kolędy, Pastorałki, Piosenki o Zimie w Kąkolewie zajął duet " Emison" w składzie Sonia Bilińska i Emilia Machałek
- III miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt zajęła drużyna w składzie: Zuzanna Klimpel, Zofia Gmerek, Ada Myszkiewicz, Jagoda Goździecka, Aleksandra Wodnicka, Maria Jąder, Oliwia Dolacińska, Agata Skorupka, Julia Szablewska i Maja Pytel.
- I miejsce i tytuł Mistrza Ładnego Pisania w Miejskim Konkursie Ładnego Pisania dla uczniów klas czwartych zdobyła Maria Szymanek.
- I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci w Judo zdobyła Michalina Ziemlińska z klasy IV B
- II miejsce w Mistrzostwach Miasta Leszna w Koszykówce Chłopców zajęła drużyna w składzie:Kacper Rachuta,Kacper Sieracki,Nikodem Gierusz,Michał Szymkowiak,Mikołaj Jędrzejewski,Dariusz Szpruta,Piotr Borowski,Nikodem Jabłoński,Mikołaj Skrzypczak,Piotr Dróżdż i Jakub Sprengel
- Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce zdobył Dominik Sieciński
- II miejsce w konkursie plastycznym " Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie kazdy wymaga" zajęła Barbara Brodziak
- III miejsce w konkursie plastycznym " Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie kazdy wymaga" zajęła Parycja Idziak
- III miejsce w swojeje kategorii wiekowej w konkursie plastycznym " Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie kazdy wymaga" zajęła Kinga Orłowska
- III miejsce w Miejskim Konkursie Ekologicznym uczniów klas II-IV szkół miasta Leszna zajął zespół w składzie: Małgorzata Glapiak, Zofia Kowalczyk, Jan Gościniak, Małgorzata Kubiak, Natalia Siecińska, Agata Jąder
- I miejsce w Międzyszkolny Dyktandzie dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych miasta Leszna i tytuł "Leszczyńskiego Mistrza Ortografii" zdobył Dobromir Gmura
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami " Wiosenne marzenia" zajęła Wiktoria Chruszcz
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami " Wiosenne marzenia" zajął Aleksander Pieśniak
- I miejsce w IX Zawodach o Puchar Burmistrza Kościana w Karate zajęła Małgorzata Buler.
- II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Gorzowie Wielkopolskim zajęła Michalina Ziemlińska.
- II miejsce w XII Międzynarodowym Turnieju Judo Juniorów Młodszych i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory zajęła Michalina Ziemlińska.
- III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pt. " Palić, nie palić - oto jet pytanie?" zajął Dobromir Gmura.
- Statuetkę Orła Brązowego w III Archidiecezjalnym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej pt. " Kocham moją Ojczyznę" zdobyła Emilia Nowak.
- II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym " W harmonii z przyrodą" zajął Jakub Marcinkowski.
- II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Kręglarstwie Dziewcząt zajęła Marika Dudzik.
- I miejsce w IV Miejskim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej zajęli ex aequo Paulina Weiss i Mikołaj Krawczyk.
- I miejsce w III Otwartym Turnieju Karate Szlakiem Templariuszy zajęła Małgorzata Buler.
- III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Polska pod rządami Piastów i Jagiellonów" zajął zespół w składzie Aleksandra Janik,Eryk Siejka i Dominik Sieciński.
- Wyróżnienie w Miejskim Plastyczno-językowym Konkursie " Pocztówka z Unii Europejskiej" - Dobromir Gmura.
- I miejsce w XXV Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna Indywidualnie w Kata "Pierwszy Krok" zajęła Małgorzata Buler.
- II miejsce w XXV Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna w Kata Drużynowym Dziewcząt zajęła Małgorzata Buler.
- II miejsce w XXV Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna w Kata Indywidualnie "Pierwszy Krok" zajął Kacper Sobkowiak.
- I miejsce w szkolnym konkursie na Najlepszego Sportowca zajęła Julia Szablewska.
- I miejsce w szkolnym konkursie na Najlepszego Sportowca zajął Mikołaj Skrzypczak.