• Mikołajkowe gry planszowe

• Z okazji Mikołajek uczniowie klasy 6 ćwiczyli swoje umiejętności językowe grając w niemieckie gry planszowe. Było kreatywnie i radośnie.

• Mikołajki

• Dziś zawitał do naszej szkoły bardzo miły gość Święty Mikołaj !  Miał dla wszystkich grzecznych dzieci słodki upominek.

• Apel porządkowy kl. I-III

• Podczas dzisiejszego apelu porządkowego przyznano tytuł " Uczeń Miesiąca" oraz podsumowano i wręczono nagrody w konkursach, które odbyły się w październiku i listopadzie. Wszystkim laureatom gratulujemy !

• Andrzejki w kl. 3 b

• We wtorek 28 listopada klasa 3b obchodziła andrzejki. Był to czas wróżb, pląsów i zabaw tanecznych. Wszyscy świetnie bawiliśmy się co widać na załączonych zdjęciach.

• W ANDRZEJKOWYM NASTOJU W KLASIE 1 B :)

• Dzisiejszy dzień był wyjątkowy, bo oprócz typowych zajęć szkolnych ,  wspólnie z naszą panią wychowawczynią przygotowaliśmy andrzejki.Przy suto zastawionym stole, odkrywaliśmy tajemnice andrzejkowych wróżb i zabaw. Wróżyliśmy sobie z serduszek z imionami przyszłych mężów i żon, ustawialiśmy nasze buty w rzędzie, aby dowiedzieć się kto  pierwszy z naszej klasy stanie na ślubnym kobiercu. Losowaliśmy karteczki z nazwami zawodów, aby każdy z nas dowiedział się , kim będzie w przyszłości...  śmiechu  i zabawy przy tym było, co nie miara!Mamy nadzieję, że andrzejkowe wróżby się spełnią , a nam dopisze  szczęście przez cały rok.