Ale to był fajny dzień….
...mieliśmy Gości, którzy przyszli zobaczyć naszą Szkołę.
W czasie Drzwi Otwartych dzieci mogły brać udział w przygotowanych dla nich zajęciach i zwiedzić naszą Szkołę posługując się mapką .Szukaliśmy ukrytej w ,,Dziesiątce’’ Wiosny.
Na przedszkolaki i ich Rodziców czekały zadania sportowe, komputerowe, plastyczne, doświadczenia przyrodnicze, instrumenty muzyczne czy zabawy z językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Bawiły się także, wykorzystując tablice interaktywne, teatrzyk Kamishibai ,bardzo przyjazne roboty oraz okulary 3D. Najlepsza zabawa czekała na macie interaktywnej Fun Floor oraz przy stoisku z balonikami.
Dziękujemy za Waszą obecność. I do zobaczenia we wrześniu😊